آپتل نام تجاری سیم کارت های شرکت نگین ارتباطات آوا است. اپلیکیشن معروف آپ، بزرگترین دستاورد این شرکت به شمار می رود. نگین ارتباطات آوا پیش از این به طور کلی تمرکز خود را روی عملیات های بانکی، خرید شارژ، انتقال پول، پرداخت اقساط و. گذاشته بود اما مدتی قبل خبر از ورود این شرکت به جمع اپراتورها شنیده شد.

آپتل به عنوان ارائه دهنده خدمات تلفن همراه، سرویس های مختلف ارتباطی مثل اینترنت پرسرعت، مکالمه، پیامک و تماس بین الملل را به صورت یکپارچه در سراسر کشور ارائه می دهد. در هر کجا که هستید، با استفاده از سیم کارتهای آپتل از خدمات مکالمه، پیامک و اینترنت در بیش از 800 شهر کشور بهره مند شوید.

آپتل به عنوان ارائه دهنده خدمات تلفن همراه، اینترنت پرسرعت بی سیم را بر پایه فناورى هاى 4G ,3G ,2G و +4G در سراسر کشور ارائه می دهد.

زمانى که در ایران هستید با استفاده از تماس بین الملل آپتل، با دوستان، آشنایان و همکاران خود در دیگر کشورها ارزان و آسان صحبت کنید.

C:\Users\ana\Desktop\download.png

آپتل مدعی است که اولین ارائه دهنده سیم کارت های نسل جدید یا همان یوسیم در ایران است که می تواند برقراری مکالمه، ارسال و دریافت پیامک و دسترسی به اینترنت همراه 3G، 4G، 4.5G و  LTE را فراهم سازد.

سیم کارت های آپتل با پیش شماره 09991 به فروش می رسد که قیمت پایینی هم ندارند. قیمت های ابتدایی این اپراتور چیزی بیش از 170 هزار تومان است. آپتل در واقع یکی دیگر از اپراتورهای مجازی کشور یا همان MVNO است که حدود دو سال پیش توانست پروانه فعالیت به عنوان اپراتور مجازی را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور دریافت کند.

این اپراتور برای برقراری ارتباط، از آنتن های سه اپراتور اول یعنی همراه اول، ایرانسل و رایتل سود می برد بنابراین مشکلی از نظر آنتن دهی، مشترکین این اپراتور را تهدید نمی کند.

شرکت نگین ارتباطات آوا ارتباط میان آپتل و اپلیکیشن آپ را در جزئی ترین موارد نیز حفظ کرده و حتی مشتریان هر دو را به استفاده از دیگری تشویق میکند. یکی از خدمات این اپراتور، کیف پول است! با این گزینه شما می توانید با هر تراکنش در اپلیکیشن آپ امتیاز کسب و هر امتیاز را در کیف پول ذخیره و پس از مدتی به یک بسته ویژه سیمکارتتان تبدیل کنید.

C:\Users\ana\Desktop\download.jpg

آپتل مانند دیگر اپراتور ها، خدمات رومینگ را برای مشترکینی که قصد سفر به کشورهای دیگر را دارند ارائه می دهد. با استفاده از رومینگ شما می توانید به محض خروج از مرز های ایران نیز به خدمات آپتل دسترسی داشته باشید، به شرطی که در تنظیمات تلفن همراهتان گزینه Roaming را فعال کنید تا بتوانید از مکالمه، اینترنت همراه و پیامک با سیم کارت اصلی خودتان بهره ببرید.

سیم کارت های این اپراتور همگی دائمی بوده و سیم کارت اعتباری به فروش نمی رسد. اما نکته اینجاست که راه پرداخت هزینه موبایل هم برای مشتری وجود ندارد! در واقع مشتری ابتدای هر ماه یک بسته ترکیبی اینترنت، مکالمه و پیام کوتاه را خریداری و فعال می کند و تا پایان ماه از آن بهره می برد. پس در واقع هزینه منحصر به فرد مکالمه یا پیامک یا حتی اینترنت پرداخت نخواهید کرد.

سایت تخصصی و آموزشی رند مشاوره لازم در مورد آپتل و خدمات ارائه دهنده این گروه به شما ارائه می دهد از این سایت دیدن فرمایید.
rond آپتل ,ارائه ,های ,سیم ,اپراتور ,خدمات ,سیم کارت ,ارائه می ,این اپراتور ,ارائه دهنده ,استفاده از ,ارائه دهنده خدمات ,عنوان ارائه دهندهمنبع

تاریخچه دامنه اینترنتی و نکات کاربردی آن

آپتل چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

بلاگ ایران هی ای پی کی - دانلود رایگان بازی و برنامه اندروید Nano-Hums یادداشتهای ذهن من رادیو مازند سفارش اتوبوس دربستی در تهران پی سی دانلود الان بخر تحویل بگیر حفاظ شاخ گوزنی | درب آکاردئونی | نرده پنجره 09127800603